Головна сторінка  Карта сайту  Написати листа

Чистка зубів
Добрий день! Мене цікавить , що в себе включає професійна чистка зубів, і чи при цій маніпуляції не пошкоджується емаль зубів? Дякую.
Андрій
09:45 14.02.2012
відповідь:

Добрий день Андрій! Зайдіть будь-ласка на сайт http://www.s32.te.ua/48, і там Ви отримаєте усю інформацію, яка Вас цікавить.


Брекеты
Здраствуйте! Меня интересует ставят ли у вас в клинике лингвальные брекеты? Приблизительная стоимость? Лечение происходит быстрее чем обычными или наоборот? И какими методиками лечение происходит быстрее всего?
Даша, 20 лет
15:50 08.02.2012
відповідь:

Доброго дня Даша! Так, у нас в клініці проводиться лікування лінгвальними брекетами. Приблизна ціна від 15 тисячі грн. (ціна залежить від виду лінгвальних брекетів). Але є певні протипокази для їх фіксації, які можна виявити при внутрішньо-ротовому огляді (стан гігієни порожнини рота, розміри і положення язика, стан ясен і ін.). Лікування лінгвальнми брекетами не є швидшим ніж лікування зовнішніми, але існують самолігатурні брекети, які приблизно пришвидшують лікування на 4-6 місяців (інформація на сайті).


Перші відвідини стоматолога
Доброго дня! Моєму хлопчику вже минуло 3 роки, але він навідріз відмовляється відвідати стоматологічний кабінет. Яким чином мені його переконати і для мене важливо як у вас відбувається перший контакт лікаря з маленьким пацієнтом?
Іра
14:54 02.02.2012
відповідь:

Доброго дня! В першу чергу ніколи не лякайте дітей стоматологом, а навпаки розповідайте що це потрібно, не боляче, що і ви з татком теж постійно відвідуєте цього доктора, який слідкує за здоров"ям ваших зубів. Дитину, звичайно, вперше потрібно привести просто на огляд чи консультацю, не чекаючи появи карієсу чи болі в зубі Поки ми не налагодимо психологічний контакт, ніяких маніпуляцій не проводиться. Звичайно дитина без подарунка(наклейки,ручки,годинники,диски з мультфільмом про правильну гігієну) від нас не виходить. І як зазвичай, в наступні відвідування маленькі пацієнти зрадістю приходять, контактують і довіряють нам.


Запитання ортодонту
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, в якому віці дитину потрібно привести на консультацію до ортодонта, щоб впевнитись, що розвиток зубів і щелеп відбувається нормально?
Наталя
11:27 28.01.2012
відповідь:

Доброго дня Наталя! Зазвичай перший прихід до стоматолога-ортодонта має відбуватись у віці 5-6 років. Але існують такі патології прикусу, які можна виявити, і відразу ж лікувати починаючи з 3 років. Апаратами Хінца.
Отже, коли у Вашої дитини помітні такі шкідливі звички, як смоктання пальчика чи інших предметів, підкладання руки під час сну, смоктання пустушки, і особливо коли дитина знаходилась на штучному вигодовуванні, то це є приводом прийти на консультацію до ортодонта.


герметизація зубів в дитини
Доброго дня.

Чи безпечний склад герметиків для дитячого організму, адже за кілька років дитина просто "з`їдає" герметик на зубі, я правильно зрозумів?
Юрій
11:00 25.01.2012
відповідь:

Шановний п. Юрію! Дитина герметик не "з"їдає", а з часом він може частково стертись. За цей період всі активні речовини, які входять в склад герметика дифундують в тканини зуба і залишається абсолютно інертна основа, яка є повністю безпечна для організму дитини навіть при заковтуванні.


Вітання з Новим Роком!
Вього-всього тільки найкращого у Новому Році!!!
Оля
22:24 23.12.2011

Greetings from Canada
The best wishes of prosperity and joy in your business.
Merry Christmas and Happy New Year!
M. Balabanski
17:16 19.12.2011

З Новим роком
х
хххх
ххххххх
хххххххххх
хххххххххххх
ххххххххххххххх
хххххххххххххххххх
ххх

Владислав
14:46 13.12.2011

З Новим 2012 роком!
Дякую молодим кваліфікованим лікарам Наталіі Мирославівній та Софіі Володимирівній за успішне лікування та щирі усмішки!
Зварич Олександр
14:39 13.12.2011

Привітання!
Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Успіхів, здоров"я, натхнення та Божого благословення!
Балабанська Оксана Романівна
14:28 13.12.2011

сторінка Попередня 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч:
 


s32.te.ua © 2011 bigmir)net TOP 100 розробка та підтримка сайту: www.lukas.te.ua