Головна сторінка  Карта сайту  Написати листа

 
Самолігатурна брекет-система

    Самолігатурні, або безлігатурні, типи брекетів. Їх конструкція трохи складніша, ніж традиційні, зате застосування безлігатруних брекетів дозволяє позбавитися від необхідності періодичної заміни лігатур, тобто на прийом до ортодонта можна буде приходити трохи рідше, що особливо важливо для зайнятих або пацієнтів, які делеко живуть.
    Самолігатурна брекет-система. Менший розмір самих брекетів, мінімальне тертя між дугою і пазом брекета, а значить і найбільш швидке лікування. Брекети мають додатковий елемент, який сприяє більш швидкому переміщенню зубів. При цьому відпадає необхідність у додаткових кріпленнях, замочках, кільцях, дугах, сепараторах і гачках, які зазвичай супроводжують лікування брекетами.
    Сила, з якою переміщуються зуби, біологічно більш адаптована до природних рухів, ніж у звичайних брекет-системах. Це означає, що переміщення зубів відбувається безболісно і набагато легше переноситься пацієнтами. Робота з такими системами більш ефективна, тому що не вимагає додаткових оглядів і активацій. Пацієнт рідше приходить на активацію, і в підсумку, заощаджує час і гроші.
ПЕРЕВАГИ:
Менший розмір брекетів на деяких зубах (наприклад, верхніх різцях);
Мінімальне тертя між дугою і пазом брекета, а значить і найбільш швидке лікування;
Можливість рідше відвідувати ортодонта.
НЕДОЛІКИ:
Більш висока вартість брекет-системи, ніж у традиційних металевих


 

s32.te.ua © 2011 bigmir)net TOP 100 розробка та підтримка сайту: www.lukas.te.ua