Головна сторінка  Карта сайту  Написати листаКерамічна брекет-система

    Керамічна брекет - система - брекети виготовлені з кераміки. Вони менш помітні на зубах, і до них менше пристає наліт. Ця система більш зручна для пацієнтів, яким важлива естетика. Хоча керамічний брекет без металевого пазу через підвищене тертя між дугою і зубом може трішки збільшити тривалість лікування .
    Керамічні брекети, вартість яких на порядок вища, ніж металевих систем, відносяться до естетичних видів брекет-систем. Гарний зовнішній вигляд і висока міцність забезпечила керамічним брекет-системам безліч шанувальників, як серед пацієнтів, так і серед лікарів-ортодонтів. 
    Керамічна брекет-система підходить пацієнтам із зубною емаллю різних відтінків, оскільки цей матеріал може мати майже будь-який колір. Керамічні брекети не окислюються і не фарбуються, крім цього вони значно комфортніші, ніж металеві. Основою керамічних брекет-систем становить кристал з домішками металу. Вони поділяються на два класи: монокристалічні і полікристалічні.
    Керамічні брекети, вартість яких порівняно невисока, є доступним варіантом для більшості пацієнтів. Вони є непоганою альтернативою металевим брекет-системам, проте носити їх необхідно трохи довше. Не можна точно назвати, яка вартість керамічних брекетів - ціни багато в чому залежать від виробника.
    Сапфірофі брекети виготовляються з монокристала штучних сапфірів, що відрізняються високою міцністю і відмінними естетичними властивостями. Сапфірові брекет-системи оптимально підходять пацієнтам, у яких зубна емаль білого кольору, оскільки є майже прозорими. Крім того, сапфірові брекети не схильні до забарвлення і не затримують наліт.
    Сапфірові брекет-системи не порушують дикцію і не викликають дискомфорт у роті, що є незрівнянною перевагою, порівняно з іншими видами брекетів. 
    Деякі пацієнти стверджують, що сапфірові брекети надають якусь родзинку і особливу привабливість усмішці. Тому для багатьох людей вони є оптимальним варіантом.
    Догляд за сапфіровими брекетами простіше, ніж за металевими. Ще одним аргументом є їх комфорт. Згідно відгуків пацієнтів, сапфірові брекет-системи не викликають незручностей або роздратування. Однак при використанні цього виду брекетів, прикус виправляється повільніше, ніж при використанні металевих брекет-систем.
    Сапфірові брекети вартістю значно перевищують металеві та керамічні брекет-системи, що пояснюється специфікою матеріалу. Однак при виборі сапфірових брекетів, ціна компенсується естетичним зовнішнім виглядом, а також гарантованим зручністю протягом усього періоду лікування. 
ПЕРЕВАГИ:
Прекрасна естетика і непомітність
НЕДОЛІКИ:
Висока вартість;
Висока тертя між пазом брекета і дугою;
Більш складне видалення в кінці лікування.
 
s32.te.ua © 2011 bigmir)net TOP 100 розробка та підтримка сайту: www.lukas.te.ua