Головна сторінка  Карта сайту  Написати листаМеталева брекет - система

    Брекети - це незнімна ортодонтична конструкція, яка представляє собою ряд замків, які приклеюються на зовнішню або внутрішню поверхню зубів за допомогою спеціального клею. Для кожного зуба - свій розмір брекета. У пазах брекетів фіксуються силові дуги, виготовлені з матеріалу, що володіє пам'яттю форми. Опір цих дуг - це та сама сила, яка повільно, але неухильно вирівнює зубний ряд. Поворот зуба при впливі брекета - це процес, який триває від декількох місяців і до двох років, як правило, довше всього встають в потрібне положення жувальні зуби.
 

    Металеві брекети вважаються найбільш простими і надійними. Важливим фактором є їх висока міцність, за рахунок використання металевої конструкції, а також мінімальне тертя між пазами і дугою, завдяки якому процес лікування зубів значно прискорюється. Єдиним недоліком металевих брекетів є недостатній естетичний зовнішній вигляд.
    Проте і з цією проблемою сучасна ортодонтія справляється без проблем - можна прикрасити брекети різнокольоровими гумками (лігатурами) на ваш смак.
    Металеві брекети діляться на сталеві, титанові, а також золоті. Тому навіть металеві брекети вартістю і видом відрізняються між собою.
    Ключовий фактор, який пояснює широку популярність металевих брекетів - ціна. Використання недорогих матеріалів (за винятком золота), а також перевіреної часом технології дає можливість створювати якісні брекети, вартість яких істотно нижче, ніж у інших систем. При цьому вони не менш якісні і зручні.
    Цей найстаріший і найменш естетичний варіант брекет-систем до цих пір дуже активно використовується і не збирається здавати своїх позицій. Чому ж, незважаючи на появу сучасних матеріалів, пацієнти і лікарі до цих пір вибирають металеві брекет-системи?
    Один з найважливіших плюсів цього типу систем - їх відносно невисока вартість. Це найдешевший тип брекет-систем (хоча тут потрібно сказати "відносно дешевий"), тобто все ортодонтичне лікування коштуватиме менше, ніж, наприклад, на керамічних або пластмасових системах.
    Другий позитивний момент полягає в багатому асортименті різних варіантів металевих систем, хоча це в основному буде мати значення для лікаря.
    Хоча це може здатися дивним, але невисока естетичність є не тільки основним мінусом металевих брекетів, а й одним з їхніх плюсів. Наприклад, в США ортодонтичне лікування дитини є певним символом забезпеченості і статусу сім'ї в цілому, тобто це "модно". Тому, багато батьків, а іноді й самі діти, вибирають лікування металевою брекет-системою часто не з міркувань якої-небудь економії коштів, а з міркувань більшої помітності системи. Можна сказати, що металеві брекет-системи виглядають традиційно і класично.
    Багато ортодонтичних шкіл велику увагу приділяють питанням тертя між пазом брекета і дугою, тобто чим менше тертя, тим швидше відбувається переміщення зубів, особливо при лікуванні з видаленням-яких зубів, а значить і зменшується загальний час лікування. Ще одним плюсом металевих брекет-систем є мінімальна сила тертя між пазом і дугою.
ПЕРЕВАГИ:
Найменша вартість;
Найбільша помітність;
Класичний зовнішній вигляд;
Низьке тертя між дугою і пазом брекета, а значить і більш швидке лікування.

НЕДОЛІКИ:
Найменша естетичність.
 

s32.te.ua © 2011 bigmir)net TOP 100 розробка та підтримка сайту: www.lukas.te.ua