Головна сторінка  Карта сайту  Написати листа

 


Капи Invisalign

    Завдяки технології Invisalign тепер тільки Ви знаєте про своє лікування! Прозорі капи Invisalign абсолютно непомітні і дійсно зручні у застосуванні. Це так звана невидима система корекції прикусу, що представляє собою прозорі пластикові капи - футлярчик для кожного зуба - що одягаються на зубні ряди і не фіксуються ніяким додатковим матеріалом.
    Зсув зубів відбувається завдяки поетапної зміни капп, кожна з яких дещо переміщує зуби. Таким чином, завдяки заміні капп, з’являється поступовий тиск на зуби та їх поступове переміщення.
    Система виправлення прикусу Invisalign по суті є результатом об'єднання декількох технологій - ортодонтії, рентгенології і комп'ютерного моделювання.
    На основі телерентгенографіі й аналізі моделей лікар проектує бажане положення зубів пацієнта. Маючи вихідне положення зубів і бажаний кінцевий результат, ми розробляємо систему постуового переміщення зубів.
    Кожен етап відповідає так званій set-up моделі, на яку виготовляється пластикова каппа. За допомогою зміни капп з різними точками і силою тиску, і відбувається зміна положення зубів.
    Принцип дії капп не відрізняється від дії брекетів: коригуючий тиск на зуби створюють не брекети, а стінки капи. Каппа одягається на обидва зубних ряда і змінюється один раз на 2-3 тижні.
    Основною перевагою системи Invisalign є позбавлення від носіння брекетів людям, яких зобов'язує їхнє становище в суспільстві. До того ж, капи можна зняти в будь-який момент (для гігієни, перед переговорами і важливими зустрічами) і також легко надягти на зуби. На відміну від брекет-систем, до кап звикання йде не більше 2 годин, так як щільне прилягання до зубів не створює дискомфорту в роті навіть під час прийому їжі.


 
s32.te.ua © 2011 bigmir)net TOP 100 розробка та підтримка сайту: www.lukas.te.ua