Головна сторінка  Карта сайту  Написати листа    Пластинки - це знімний ортодонтичний апарат, як правило, представляє собою пластинку з пластмаси, яка виготовляється за індивідуальним зліпком і фіксується на зубах за допомогою металевих гачків (кламмерів) і дуг. У залежності від цілей лікування, в конструкцію апарата можуть бути включені гвинти і пружини різного призначення. Як правило, апарат знімається на час прийому їжі і чищення зубів, після чого знову надівається. Даний метод лікування використовується для лікування дітей до 12 років.


  
 
 
    Знімний апарат (пластинка) – це є щось чужорідне для ротової порожнини Вашої дитини, тому перші дні буде (обширне) слиновиділення, яке згодом пройде.
    Знімний апарат є власністю Вашої дитини, тому вона має сама одягати і знімати його, батьки лише контролюють процес правильного носіння апарату. А також дитина самостійно має доглядати за пластинкою, зранку і ввечері коли чистить зуби - окремо чистить пластинку і окремо зуби.
    При поганій гігієні пластинки, на ній буде утворюватись наліт, який буде спричиняти неприємний запах, а також запальні процеси в ротовій порожнині.
    Також під час їжі дитина має знімати апарат (ставити його в коробочку) і одразу після їжі одягати.
    Апарат має знаходитись або в роті або в коробочці. Ні в якому разі не в поліетиленових пакетах, салфетці і ін. При недотриманні цих правил, апарат легко може пошкодитись або загубитись.
    Апарат потрібно носити 20-23 год. на добу. При носінні апарата лише на ніч, або декілька годин на день, лише декілька тижнів, чи 1- 2 місяці – результату ніякого не буде. Тому звикати потрібно поступово – 1-й день: 1-2-3 год. (скільки дитина зможе), наступний день більше.... Коли дитина навчиться носити цілий день, тоді пластинка надівається на ніч. Бо те що створено за день закріплюється за ніч, якщо немає ніяких проблем носіння вдень, то проблем вночі не буде.
    Шановні батьки!
    Ви маєте розуміти, що успішний результат лікування залежить не лише від лікаря, тут має працювати уся команда (лікар, пацієнт і батьки). Процес вирівнювання зубів чи прикусу залежить, від віку дитини, важкості патології і особливо від того, як дитина носить апарат. Тому контролюйте і підтримуйте своїх дітей під час ортодонтичного лікування. Краще похваліть ніж насваріть... І колись вони скажуть вам дякую.
    Бажаємо Вам і Вашим дітям витримки і хорошого результату.

Вестибулярні пластинки д-ра Хінца


    Вестибулярні пластини Доктора Хінца (Німеччина) - це доведена 30 річним досвідом широкого використання ортодонтами та дитячими стоматологами усього світу превентивна міра для раннього ортодонтичного лікування аномалій прикусу у дітей 3-6 років.
    Вестибулярні пластинки доктора Хінца сприяють усуненню шкідливих звичок і запобігають розвитку дисфункції м'яких тканин, що викликають деформацію зубного ряду в молочному прикусі.

 
 
 
  • Усувають самі причини розвитку аномалії
  • Сприяють усуненню дефектів мовлення
  • Корегують положення язика
  • Усувають звичне ротове дихання
  • Нормалізують змикання губ
  • Зміцнюють круговий м'яз рота
  • Сприяють міофункціональному тренуванні. 

 
 

s32.te.ua © 2011 bigmir)net TOP 100