Головна сторінка  Карта сайту  Написати листа


    Герпес - це специфічне вірусне захворювання, що характеризується характерними висипами на шкірі і слизових оболонках. Найпоширенішим є простий вид герпесу першого і другого типу. При першому типі герпесу висипання спостерігаються на губах і на обличчі. При другому типі висипання виникають на статевих органах - це так званий генітальний герпес. Поширюється вірус Герпесу в основному контактним і статевим шляхом. Практично 90% населення інфіковані даним видом вірусу, і це число з кожним роком ставатиме все більше. Пов'язано це з досить низьким загальним імунітетом людей, а так само з не дотриманням правил особистої гігієни.
    Прояви Герпесу. На самому початку, ще до будь-яких візуальних проявів, на місці майбутніх висипань виникає невеликий свербіж. У важких випадках може підніматися температура і виникає озноб. Потім на цьому місці утворюються скупчення дрібних бульбашок з прозорим вмістом.
    Лікування Герпесу. На жаль однозначного і гарантованого методу лікування даної недуги не існує. Як правило, все лікування носить виключно симптоматичний характер і профілактичні заходи з метою зниження рецидивів прояву захворювання. Використовуються такі противірусні препарати, як "Ацикловір", "Зовіракс", "Валацикловір", "Герпевір". Всі ці засоби відрізняються один від одного, в основному, способом застосування і використовуються як альтернатива один одному в тому випадку, якщо якийсь із штампів вірусу стійкий до того, чи іншого препарату.
    Профілактика Герпесу. Основні заходи профілактики герпесу - це особиста гігієна, скорочення тілесного контакту в період загострення, у носія вірусу в цей час повинен бути окремий посуд, рушники та інші засоби індивідуальної гігієни. Так само, необхідно використовувати презерватив, але завжди пам'ятайте, що навіть механічна контрацепція не гарантує 100% захисту. Крім усього іншого, два рази на рік проводять вакцинацію. Особливо це показано людям, що мають імунодефіцитний стан, і варто зазначити, що при регулярному проведенні це є досить ефективний метод.
 
 

s32.te.ua © 2011 bigmir)net TOP 100