Головна сторінка  Карта сайту  Написати листа


РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ, ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

    Часто можна почути, що посмішка – це візитна карточка людини. Проте, на відміну від візитівки поліграфічної, здоровою та сяючою посмішкою може похвалитися не кожен. Тут свою роль відіграє низка факторів, від порушень правил щоденної гігієни до наслідків спадковості. Більше того, незадоволення виглядом власної посмішки розвиває різноманітні психологічні комплекси, перешкоджає вільно виявляти позитивні емоції та зрештою сприяє погіршенню настрою. На щастя, сучасні стоматологи знають як дати цьому раду. Використовуючи новітній метод терапевтичної реставрації та найсучасніші матеріали, лікарі нададуть вашій посмішці шарму посмішки голлівудської зірки, відновлять колір та форму зубів та повернуть їх до робочої функції. Легким махом чарівної палички, спитаєте Ви? Ні. Завдяки дивам естетичної стоматології.  
Процес реставрації зубів
 
    Процес естетичної реставрації зубів зазвичай відбувається у декілька етапів:
    Спершу відбувається професійний огляд хворих зубів, видалення старих металевих чи композитивних пломб, що зазвичай є причиною вторинного карієсу та зміни кольору зубів.
    Наступним етапом є професійна чистка зубів та підготовка до пломбування.
    З легкої руки стоматолога підготовлені до лікування порожнини заповнюються пломбувальним матерілом, колір якого абсолютно точно підбирається відповідно до Вашого природного. Дана процедура займає відносно не багато часу, адже плобувальні матеріал швидко твердішають під дією фотополімерної лампи.
    Протягом одного сеансу можливо відреставрувати від одного до декількох зубів. Навіть найбільш нетерплячий пацієнт зможе оцінити досягнення сучасної естетичної стоматології, адже після процедури реставрації зубів не потрібно морити себе голодом. Ви зможете повноцінно ними користуватися, їсти, пити і, звичайно ж, посміхатися .
    Через місяць після процедури відновлення необхідно пройти контрольний огляд та зробити полірування. Контроль та увага є головною запорукою здоров’я та краси Ваших зубів. Для підтримання досягнутих результатів пацієнтам з реставрованими зубами рекомендований дворазовий щорічний профілактичний огляд.  
 

Художня реставрація зуба. Що це таке?
    У наше століття загального прогресу, розвиток стоматології привів до того, що пацієнтові сьогодні не потрібна просто пломба. Він хоче мати повністю функціональну, естетично досконалу реставрацію втрачених тканин зуба. 
    І так, що ж необхідно для того, щоб ваша пломба носила назву "Художня реставрація"?
    Почнемо з головного. Навіть ідеальна за кольором і формою пломба не прослужить Вам довго, якщо під нею залишаться патологічно змінені тканини зуба. Для їх виявлення використовують детектор карієсу. Це спеціальний тест, що дозволяє під чітким контролем видалити інфіковану емаль і дентин.
    Крім того, для ідеального, міцного, а головне довгострокового "склеювання" пломбувального матеріалу із зубом, необхідна максимальна сухість і стерильність робочого поля. Для цієї мети використовується раббердам. Це латексна завіса повністю захищає від вологого дихання і слини, в яких містяться мікроби. Крім того, виключається попадання на слизову оболонку пацієнта медичних препаратів, використаних при лікуванні. 
    Тепер про саме поняття "художня реставрація". Ясно, що фахівець, що займається нею, має бути насамперед художником. Тут важлива повна імітація природи. Тканини природного зуба, емаль і дентин, різні за кольором, щільністю, світлопереломлюванням. За допомогою сучасних пломбувальних матеріалів можливо створити абсолютно непомітну, повністю гармонуючу з навколишніми зубами реставрацію. Каріозні порожнини, клиновидні дефекти емалі, всякі потемніння і нашарування на зубах зникнуть назавжди. 
    Проте, загострюючи увагу на естетичних аспектах лікування, таких як форма і колір пломби, не можна забувати про головну функцію зубів - обробка їжі. Простіше кажучи, всі ці горбики і поглиблення на поверхні задніх зубів при зімкненні щелеп зустрічаються в строго визначених природою крапках. Цей процес сприяє при їжі її максимальному подрібненню. Тому настільки важливо відтворити анатомічно правильну, рельєфну жувальну поверхню зуба. 
    Нарешті, варто відзначити такий пункт, як правильне формування проміжків між зубами. Неточно відновлений контакт приведе до постійного застрягання їжі. 
    І так, художня реставрація - це повне анатомічне відновлення форми, кольору і функції зуба. Правильно виконана, вона прослужить вам довго, відновить жувальну функцію і естетичну досконалість.

 

s32.te.ua © 2011 bigmir)net TOP 100