Головна сторінка  Карта сайту  Написати листа










ВИ ТА ВАШІ БРЕКЕТИ ВИГЛЯДАЄТЕ ЧУДОВО!



    Швидкість та ефективність лікування повною мірою залежать від дотримання Вами рекомендацій лікаря, регулярності візитів, Вашого терпіння та бажання.
    Ми наводимо ряд корисних порад, які допоможуть Вам зберегти ідеальний вигляд Вашої посмішки під час того, як брекети будуть здійснювати свою магічну роботу.
    Під час ортодонтичного лікування:
• Не слід турбуватися, якщо в перші 3-7 днів після фіксації брекет – системи виникає деякий дискомфорт чи больові відчуття в ротовій порожнині, травмування слизової щік та губ. Для полегшення адаптації можна покрити брекети шаром спеціального воску.
• Використовуйте зубну пасту з вмістом фтору, зубну щітку з м’якими щетинками, та робіть професійну чистку зубів у свого стоматолога.
    СЛІД НЕГАЙНО ЗВЕРНУТИСЬ ДО ОРТОДОНТА, ЯКЩО:
• Відклеївся брекет;
• Змінилось положення ортодонтичного кільця;
• Інші зміни в ортодонтичному апараті.

    ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ВИГЛЯДАТИ ЯКНАЙКРАЩЕ ПІД ЧАС ОРТОДОНТИЧНОГО ЛІКУВАННЯ, ДОТРИМУЙТЕСЬ ЦИХ ПРОСТИХ ПРАВИЛ:

ПРАВИЛО 1. ЧИСТІТЬ БРЕКЕТИ.
    Їжа може легко застрягати в ділянці брекетів та ортодонтичних дуг. Саме тому дуже важливо чистити зуби після кожного прийому їжі, перед сном, а також зранку перед дзеркалом не менше 4-х хвилин. Після чистки зуби, брекети, кільця та дуги повинні блищати. Чистити зуби слід по лінії їх росту (зуби верхньої щелепи зверху вниз, а нижньої – знизу вверх). Використовуйте спеціальні флоси та йоршики для чищення міжзубних проміжків, простору під дугою і навколо брекета. Це не лише дозволить запобігти виникненню карієсу, але й збереже Ваш подих свіжим, а брекети – естетичними.
    Використовуйте спеціальну ортодонтичну щітку для чищення міжзубних проміжків. Зубна щітка має бути з м’якими щетинками.

ПРАВИЛО 2. В КРАЙНІХ ВИПАДКАХ ДОСТАТНЬО ЛИШЕ ПРОПОЛОСКАТИ РОТ ВОДОЮ.
    Коли Ви відпочиваєте з друзями, у Вас може не бути можливості почистити зуби. Це не проблема. Прополощіть порожнину рота водою так, щоб усунути всі видимі залишки їжі. Також Ви можете використовувати спеціальні рідини для полоскання ротової порожнини. Вони затримують утворення зубного нальоту та мають антибактеріальну дію. Ви почуватимете себе свіжіше, і Ваша посмішка виглядатиме краще.

ПРАВИЛО 3. МОРОЗИВО – ЗАБОРОНЕНО!!!
    Не вживайте дуже гарячі та холодні продукти – різниця температур може призвести до призупинення дії (дуги бувають термоактивні) чи погіршення характеристик брекет – системи.
    При лікуванні естетичними брекетами (пластиковими, керамічними) не вживайте каву, чай, інші продукти, які мають агресивний забарвлюючий ефект.

ПРАВИЛО 4. ВАЖКО ЖУВАТИ? ПАСУЙТЕ.
    Якщо те, що Ви збираєтесь з’їсти, виглядає так, що може пошкодити Ваші брекети, імовірно, так і станеться. Тому зробіть собі послугу та тримайтесь подалі від твердих
та клейких цукерок, кукурудзи, кірки від піцци, бубликів та будь-якої іншої їжі, яка, на Ваш погляд, може пошкодити брекети. Запам’ятайте, що пошкодження брекетів лише подовжить тривалість лікування.


ПРАВИЛО 5. ГРАЙТЕ РОЗУМНО. ГРАЙТЕ БЕЗПЕЧНО.
    Якщо Ви займаєтесь контактними видами спорту, не йдіть на ризик. Розумним рішенням буде завжди носити захисну капу, яка б оберігала порожнину рота, особливо якщо у Вас встановлена брекет-система. Перед тим, як вдягати спортивну форму, поцікавтесь у лікаря на рахунок захисних апаратів.


 

s32.te.ua © 2011 bigmir)net TOP 100 розробка та підтримка сайту: www.lukas.te.ua