РЕКОМЕНДАЦІЇ ПАЦІЄНТАМ ПІСЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ
Перш за все, щоб зуби залишалися білими необхідно обмежити ті продукти, які мають негативний вплив на колір наших зубів. Продукти харчування і напої, які фарбують наші зуби в темний колір, як правило, відомі - сигарети, червоне вино, ігристі напої, кава, шоколад і чорний чай також чорниця і кислий сік. Отже, необхідно виключити вживання вище перечислених продуктів в період відбілювання і 2 тижні після нього.
Під час, а також після процедури відбілювання Ви можете відчувати деякий дискомфорт у вигляді підвищеної чутливості зубів. Якщо біль нестерпна і не минає протягом декількох днів, процедуру відбілювання слід зупинити. Ми порекомендуємо Вам спеціальні процедури для усунення чутливості.
Як правило, пришийкова частина зуба темніша ніж інші частини зубів, тому на її відбілювання може бути потрібно більше часу, і вона залишається трохи темніша після закінчення процедури відбілювання.
Під час процедури відбілювання у незначного відсотка пацієнтів спостерігається підвищення чутливості. Якщо Ви відчуваєте підвищену чутливість, ми порекомендуємо Вам спеціальні зубні пасти чи гелі на основі фториду та нітрату калію для зняття чутливості.
Причиною чутливості зубів можуть стати продукти харчування, багаті на лимонну кислоту.
Кава, тютюн та деякі інші продукти сприяють потемнінню Ваших зубів з часом, тому колір відбілених зубів повертається до початкового кольору у два рази швидше ніж у людей які цим не зловживають.
Дуже важливими є регулярні відвідування стоматолога з метою профілактичного огляду та професійної чистки зубів (за призначенням стоматолога) для підтримання найкращого і більш тривалого ефекту відбілювання. Також ми порекомендуємо Вам відбілюючу пасту для продовження ефекту «голівудської усмішки».
Інші проблематичні елементи – антибіотики і медикаменти, особливо, якщо ви використовуєте ліки у великих кількостях, у молодому віці, ймовірніше, що в зрілому віці у вас будуть темні або жовті зуби.
Не використовуйте відбілюючи гелі у період вагітності та годування груддю.
|